Brompton | Příslušenství

Brompton

přední brašny

Přední brašny BROMPTON jsou naprosto nejpraktičtějším doplňkem, kterým můžete své kolo vybavit. Upevnění brašen na pevné části rámu (neotáčí se tedy spolu s řídítky) zajišťuje velmi stabilní a praktické řešení přepravy i těžších nákladů. Váha je optimálně rozložena a navíc máte vše pod dohledem a během vteřiny na rameni! Tedy žádné pocení s batohem na zádech, či složité připevňování brašny na nosič ...

Produkty

Brompton

osvětlení

Osvětlení znamená bezpečnost, jedná se tedy o doplněk na kterém by se nemělo šetřit. Originální světla BROMPTON jsou koncipována tak, aby nijak nepřekážela při každodenním skládání kola a aby poskytovala maximální bezpečnost a uživatelský komfort.

V nabídce jsou jak světla bateriová, tak světla napájená dynamem.

Produkty

Brompton

doplňky vzadu

V této kategorii naleznete veškeré příslušenství pro zadní stavbu kola, tedy primárně zadní nosič, pojezdová kolečka a zadní brašnu.

Zkrátka vše co potřebujete pro delší cestovatelské výpravy nebo pro využití kola v kombinaci s metrem či jako nákupní vozík ...

Produkty

Brompton

přeprava kola

Výhoda kol BROMPTON je v jejich snadné přepravitelnost a možnosti mít jej vždy po ruce.

Výrobce proto myslel i na to jak kolo nejlépe přepravovat v různých dopravních prostředcích.

Od jednoduchého obalu, který například chrání spolucestující v hromadné dopravě, až po sklolaminátový kufr pro leteckou přepravu, kde musíme počítat s nepříliš šetrným zacházením obsluhy....

Produkty

Brompton

přeprava dětí

Jak jste asi pochopili, BROMPTON je všestraně univerzální kolo pro každého a každý den. Ke každému dni patří i děti, které je třeba čas od času někam přiblížit - do školky, k babičce, do plavání nebo jen tak na výlet... no a k tomu účelu slouží právě skvělé doplňky z této sekce!

Produkty

Brompton

drobné radosti

U Bromptonů nezahálejí a stále se snaží přinášet již tak spokojeným uživatelům kol Brompton další drobné radosti. Někdy potěší cestovatele řadou nepromokavých brašen Ortlieb, jindy zase designovou sadou nářadí.

Produkty

Brompton

pláště

Standardní pláště Brompton Kevlar mají (jak již název napovídá) kevlarovou výstelku proti průrazu, samozřejmostí je reflexní pásek z boku plášťů a snesou tlak až 6,8 atm., což vašemu Bromptonu dodá ten správný "švih".
Alternativou pro horší terén jsou pláště Schwalbe Marathon s malinko hrubším vzorkem a nebo naopak zcela hladké pláště Schwalbe Kojak pro opravdu svižnou jízdu.

Produkty

Brompton

brzdy

Novinkou pro rok 2013 jsou zejména zcela nové brzdové páky.

Produkty

Brompton

kožené doplňky

Zajímavou novinkou pro "bromptonáře" jsou skvěle propracované kožené doplňky, vyráběné ručně v malé rodinné firmě. K výrobě se používá italská kůže zpracovávaná tradičními postupy s využitím rostlinné třísloviny.

Produkty

Brompton

oblečení Brompton

Brompton není jenom kolo, ale ucelený koncept vysoce efektivní osobní dopravy. Máte-li se však přepravovat na kole řekněme každodenně a v civilním oblečení, je nutné počítat s nešvary počasí. Zde přichází Brompton se svými jedinečnými a vysoce praktickými doplňky pro dopravní cyklistiku.

Produkty

Brompton

e-Brompton

Konečně představujeme dlouho očekávanou elektrosadu přímo určenou pro kola Brompton. Minimální váha, jednoduchá instalace, překvapující dojezd a přitom je to stále Brompton jak jej známe - malý a skladný, ale mnohem méně udýchaný! :)

Hledáte ideální dopravní prostředek? ... přijďte si ho k nám vyzkoušet!

Produkty