P Type - P6R

P Type P6R

objednat

Model P6R je varianta pro opravdu komfortní vzpřímenou jízdu s variantou sportovního posezu při spodním úchopu řídítek. Vybaveno 6-ti převody. Pohodlný vzpřímený posed. Váha 11,9 Kg.

BROMPTON

P6R

Kombinace speciální širokorozsahové planetové převodovky Sturmey Archer a dvou pastorků u zadního kola poskytují maximální komfort plynulého řazení s obrovským rozsahem. Takřka žádný kopec nezůstává nesjízdný. Pohodlná a svižná jízda, vzpřímený posed a vynikající jízdní vlastnosti. To vše v kompaktním balíčku 54 x 56 x25 cm do kterého složíte kolo do 10 sekund! Zapomeňte na těžkopádnost a neohrabanost skládaček ESKA ... Brompton vás překvapí po všech stránkách !

 

Standardní barvy pro letošní rok jsou černá, bílá, růžová a tyrkysová (a jejich kombinace). Ostatní barvy jsou možné za příplatek.

Kolo Brompton je stvořeno do města, na dovolenou,  jachtu, či všude tam kde máte vysoké nároky na skladnost a jednoduchost složení bez kompromisu jízdních vlastností a kvality zpracování! Kola Brompton jsou vyráběna ručně v Londýně a jsou obrovským fenoménem na celém světě. Jedním z důkazů jsou fankluby v mnoha zemích a Mistrovství Světa BROMPTON, které se koná pravidelně  každý rok v Blenheim Palace poblíž Oxfordu ve Velké Británii. Brompton je jedinou skládačkou s 'královskou krví', které se pyšní řadou královských ocenění jako přínos v udržitelné dopravy od královny Alžběty či Cena Prince Philipa za design. Stranou nezůstávají i významné osobnosti našich krajů. Například významnou fanynkou a uživatelkou kol Brompton je herečka Simona Stašová se svým synem, Jaroslav Samson Lenk a řada dalších ...

Volitelným základním příslušenstvím je prodloužená či teleskopická sedlovková tyč a zadní nosič. Vynikající jsou rovněž odnímatelné přední brašny maximálně navyšující užitnou hodnotu kola či kolečka EASY WHEELS pro pohodlnou přepravu kola ve složeném stavu. Doporučujeme současně s kolem objednat set předního a zadního světla BROMPTON ze sekce příslušenství. Světla jsou uzpůsobena tak, aby nebránila při skládání kola. Zadní světlo se montuje přímo na rám, takže nepřekáží při zasouvání sedlovkové tyče.

Další modely